Klero
Biżuteria męska w religijnym wydaniu.

Biżuteria na prezent dla muzyka

lis 122018

Biżuteria dla muzyka
Od dawien dawna mężczyźni uwielbiają nosić męskie dodatki do odzieży. Są to męskie zawieszki, spinki do mankietów, jak również bransoletki wykonane ze skóry lub kauczuku. Moda męska zmienia się na przestrzeni lat, ale niektóre modele i kształty będą modne niezależnie od czasów w jakich żyjemy. Są mężczyźni, którzy ze względu na charakter pracy lubią się wyróżnić i wzbudzić zainteresowanie.

Biżuteria z kotwicą – prezent dla mężczyzny

lis 092018

Bransoletki z kotwicą dla mężczyzn
Biżuteria to nie tylko ozdoba zarezerwowana dla kobiet. Już kilkanaście lat temu do męskiej mody wkroczyły oryginalne i niebanalne męskie dodatki. Bransoletki, zawieszki czy fikuśne spinki do mankietów i krawatów to niemal nieodłączne akcesoria w męskim ubiorze. Te pierwsze podbiły serca mężczyzn. Noszą je młodzi mężczyźni, dojrzali panowie i nastolatkowie.

Biżuteria ze znakiem nieskończoności – miłość i przyjaźń

lis 172016

Biżuteria ze znakiem nieskończoności religijna


Miłość i przyjaźń to wartości najważniejsze w życiu każdego człowieka. To na nich opieramy całą swoją egzystencję. Bez nich nie wyobrażamy sobie szczęśliwego życia. Każdy chce być kochany, lubiany i otaczać się osobami którzy życzą nam jak najlepiej. My również możemy dawać bliskim nam osobom poczucie, że są dla nas ważni.

Krzyżyk na prezent z okazji Dnia Chłopaka

wrz 092016

Krzyżyk na prezent Dzień Ojca

Dzień Chłopaka to wyjątkowe święto w naszym kalendarzu. To właśnie wtedy zatrzymajmy się na chwilę, zaskoczmy naszego mężczyznę czymś wyjątkowym i oryginalnym. Sprawmy, aby ten dzień był miły i przyjemnie spędzony we dwoje lub z rodziną. Przecież jest tak niewiele pięknych chwil w całym tym codziennym zgiełku, milionów spraw na głowie, codziennej pracy i domowych obowiązków. Wykorzystajmy to święto i spędźmy kilka chwil razem. Spacer, kolacja czy zabawa uwieńczona drobnym podarunkiem sprawdzi się tu w 100%.

Klero 2016