Klero
Biżuteria męska w religijnym wydaniu.

Prezent z okazji Komunii Świętej

mar 292016

Prezent z okazji Komunii Świętej - łańcuszek z krzyżykiem

Kupno prezentu dla większości z nas jest nie lada wyzwaniem. Szczególnie wtedy gdy mamy go zakupić na wielką okazję jaką są kościelne święta. I Komunia Święta, bierzmowanie, ślub czy chrzest to rodzinne i bliskie polakom wydarzenia. Chcemy by ten czas był miły dla całej rodziny, ale przede wszystkim dla osoby, która ma przyjąć święte sakramenty. W tych dniach dużą uwagę zwracamy oczywiście na sam fakt przyjęcia święceń, ale również ważne są pamiątki i prezenty otrzymane z okazji tego wydarzenia.

Dużo łatwiej jest kupić prezent dla dziewczynki i kobiety. Trudniej, i to o stokroć, jest nabyć coś wyjątkowego dla nastolatka lub dojrzałego mężczyzny. Postawmy zatem na coś wartościowego, nie tylko pod względem ceny, ale przede wszystkim pod względem sentymentalnym i pamiątkowym. Taka właśnie jest męska biżuteria. Ta w formie krzyżyków, zawieszek i medalików na łańcuszkach będzie idealna dla mężczyzny w każdym wieku. Prezent z okazji Komunii Świętej nie musi być duży i robić wrażenie gabarytowo, ale powinien być dany prosto z serca.

Prezent z okazji komunii świętej w formie biżuterii


Biżuteria to małe i poręczne świecidełka, którymi często obdarowujemy bliskie nam osoby. Za jej pomocą możemy wyrazić naszą wdzięczność, pamięć, przyjaźń i wierność. Czas świąt kościelnych również jest taką okazją podczas której pamiętamy i dbamy o dobre samopoczucie syna, męża czy dziecka. Tradycyjną i najchętniej kupowaną biżuterią dla chłopaka z okazji komunii świętej jest łańcuszek z krzyżykiem lub medalikiem. To będzie nie tylko prezent, ale także pamiątka na długie lata. Młody mężczyzna z chęcią nałoży piękny i klasyczny łańcuszek męski z małą i zgrabną zawieszką. To samo tyczy się dojrzałego mężczyzny. Łańcuszki z krzyżykami w Polsce to tradycyjna męska biżuteria. Noszą je praktycznie wszyscy panowie od tych najmłodszych do tych najstarszych. Te wielce sentymentalne chowane są pod koszulkę, a te bardziej ozdobne i nowoczesne eksponowane są na zewnątrz. Nie musisz się martwić, że będzie to nietrafiony prezent. Wręcz przeciwnie każdy, czy to klasyczny i bardziej współczesny krzyżyk będzie świetnym podarunkiem właśnie na taką okazję.

Prezent z indywidualnym grawerem


Sam krzyżyk i łańcuszek to nie wszystko. Żeby prezent był bardziej osobisty można udekorować go kilkoma miłymi słowami. Dla bliskiej nam osoby będzie miał wówczas wartość sentymentalną i będzie stanowił ważną pamiątkę. Pod spodem medalika lub krzyżyka za pomocą lasera można nanieść tekst prosto z serca, motto życiowe, które będzie prowadziło przez trudy życia naszego obdarowanego, fragment modlitwy lub całą jeśli jest wystarczająco dużo miejsca na zawieszce. Może też być to symbol, który wyrazi nasze uczucia lub grafika. Możemy zakupić zawieszkę w formie zwykłej blaszki, nieśmiertelnika, trójkąta, prostokąta i wygrawerować na nim wymyślony przez nas obrazek. Może być to krzyż w nowoczesnym kształcie, inicjały, data czy podpis.

Jak widać prezent z okazji Komunii Świętej nie musi być duży i pokaźny, ale powinien być dany z przyjaźni, miłości i dobroci płynącej prosto z naszego serca. Może być piękną i wartościową pamiątką, ale także stanowić codzienny dodatek do stylizacji. Bo przecież łańcuszek o pięknym splocie to także nieodłączny element męskiego ubioru.

Klero 2016