Klero
Biżuteria męska w religijnym wydaniu.

Biżuteria z grawerem na prezent imieninowy

maj 162019

biżuteria z grawerem
Często zastanawiasz się co wybrać dla chłopaka, męża lub syna na prezent imieninowy? Pewnie tak, bo zakup prezentu dla mężczyzny nie jest rzeczą prostą.

Dzisiaj przedstawimy Ci kilka ciekawych propozycji z zakresu męskiej biżuterii. Biżuteria z grawerem będzie strzałem w dziesiątkę nie tylko z okazji imienin.

Biżuteria z grawerem to także pomysł na prezent z okazji Mikołajek, urodzin lub Dnia Chłopaka. Możesz wybrać czy podarujesz ją teraz czy za kilka miesięcy, ale na pewno jeden prezent masz już gotowy. Taka biżuteria nie tylko będzie piękną pamiątką i uczczeniem danego święta, ale także nowoczesną ozdobą do codziennego ubioru.

Ale zacznijmy od tego co noszą współcześni panowie i jaką biżuterię wybrać na prezent. Co jest i będzie modne. Jak dobrać ten idealny model? Czy wybrać bransoletkę czy może jednak postawić na nieśmiertelnik na łańcuszku kulkowym? Na te i inne pytania zaraz odpowiemy.

Jaka biżuteria męska jest obecnie w modzie?

Współcześnie nie ma ograniczeń w męskich dodatkach. Jeszcze niedawno, kilkanaście, kilkadziesiąt lat temu ograniczeniem był brak ozdób dla panów. Jedyną słuszną i dostępną w sklepach męską biżuterią były spinki do koszuli lub spinka do krawata. Teraz jest zupełnie inaczej. Mężczyźni mają do wyboru bransoletki męskie, zawieszki, nieśmiertelniki, łańcuszki o przeróżnych splotach, łańcuchy do spodni, krzyżyki, kolczyki czy obrączki męskie. Spinki do mankietów i spinki do krawata też oczywiście są, ale w bardziej nowoczesnym wydaniu.

Biżuteria z grawerem – na czym można wykonać grawer?

Prezent dla mężczyzny może być nie tylko piękną pamiątką, ale jak to jest w przypadku męskiej biżuterii również ciekawą i oryginalną ozdobą do ubioru. Możesz kupić bransoletkę z grawerem, zawieszkę, dwa połączone łańcuszkiem nieśmiertelniki męskie. Może być to także sygnet z wygrawerowanym herbem lub tribalem. Biżuteria z grawerem może być jedyna w swoim rodzaju. Może być to Twoja własna inwencja twórcza.
biżuteria ze znakiem nieskończoności

Co wygrawerować na męskiej biżuterii?

Zastanawiasz się jednak co wygrawerować na biżuterii? Ograniczenie stanowi jedynie powierzchnia elementu pod grawer. Zamieścić możesz na biżuterii własny tekst w formie dedykacji lub kilku miłych słów. Możesz zamieścić grafikę, krzyżyka, tribala lub logo ulubionego bohatera z filmu lub gry. Możesz też wygrawerować znaczący symbol jeżeli biżuteria z grawerem będzie przeznaczona dla ukochanego np. znak nieskończoności z waszymi imionami lub kotwicę z sercem.

Może być to biżuteria z tekstem motywacyjnym lub cytatem z Biblii. Biżuteria z grawerem będzie idealna dla syna, chłopaka, męża lub Twojego ulubionego nauczyciela na zakończenie roku szkolnego.

Jak widzisz prezent na urodziny, imieniny lub inne znaczące i ważne święta nie musi być nudny i powtarzalny. W tym roku podaruj mężczyznom coś przydatnego, coś co urozmaici ich ubiór, a jednocześnie będzie pamiątką na lata.

Komentarze

Maćka30 maj, 2019Piękna biżuteria, piękne grawery. bardzo mi się podobają takie ozdoby u mężczyzn. Uwielbiam jak mają na reku jakieś bransoletki.

Nowy komentarz

Klero 2016