Klero
Biżuteria męska w religijnym wydaniu.

Biżuteria z modlitwą wybraną przez Ciebie

lis 222021

Biżuteria z modlitwą
Masz swoją ulubioną modlitwę, która wprawia Cię w dobry nastrój, daje Ci nadzieję i radość? Zawiera słowa, które przypominają Ci po co żyjesz i dla kogo? Dodaje Ci sił w codziennych zmaganiach? Dzięki niej jesteś silniejszy i bardziej wytrwały? Jeśli tak, to koniecznie musisz ją mieć zawsze przy sobie. Zastanawiasz się jednak czy jest to możliwe? Oczywiście! Biżuteria z modlitwą wybraną przez Ciebie jest na wyciągnięcie ręki.

To właśnie dzięki małym ozdobom w postaci bransoletki lub nieśmiertelnika, można mieć zawsze przy sobie słowa wybranej modlitwy. W trudnej sytuacji, zawsze można spojrzeć, przeczytać i zanurzyć się w esencji ulubionej modlitwy. Podpowiemy Ci jaką biżuterię wybrać pod taki długi grawer. Jaką modlitwę można wygrawerować. Biżuteria z modlitwą wybraną przez Ciebie to będzie idealny prezent dla samego siebie. Dzięki niemu będziesz mieć wsparcie i nadzieję.

Jaką biżuterię wybrać pod grawer modlitwy?

Zazwyczaj modlitwy nie należą do najkrótszych. Tekstu jest sporo, a biżuteria nie jest duża. Dlatego bransoletkę lub nieśmiertelnik pod taki grawer trzeba wybrać starannie. W pierwszej kolejności taka biżuteria musi mieć zdecydowanie duży element pod grawer. Im większy tym więcej testu wejdzie i będzie bardziej czytelny. Pod taki grawer polecamy modele z gładką blaszką w kolorze stalowym lub czarnym. Zobacz przykładowe modele bransoletek pod grawer:
bransoletka z modlitwą

Modlitwa na bransoletce
A co jeżeli chodzi o nieśmiertelniki?

Tutaj jest nieco większe pole do popisu. Nieśmiertelniki z reguły są duże, a do tego są dwustronne, więc można zagrawerować zarówno wewnętrzną jak i zewnętrzną część blaszki. Zobacz jakie wyglądają nieśmiertelnik z wygrawerowaną modlitwą:

Biżuteria z modlitwą

nieśmiertelnik z modlitwą
Jaką modlitwę można wygrawerować na nieśmiertelniku?

Zapewne każdy ma swoją ulubioną modlitwę, którą lubi i która wprawia go w dobry nastrój. Jeśli jednak nie masz pomysłu jaką wygrawerować to lecimy Ci z pomocą. Są wśród modlitw te najbardziej popularne. np. Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Gloria Patri - Chwała Ojcu, Anioł Pański, Pod Twoją obronę lub Memorare (Pomnij, o Najświętsza Panno Maryjo). To będzie biżuteria z modlitwą wybraną przez Ciebie:

Ojcze Nasz, Modlitwa Pańska:

Ojcze nasz, któryś jest w niebie, święć się imię Twoje; przyjdź królestwo Twoje; bądź wola Twoja, jako w niebie tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj i odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. [Bo Twoje jest królestwo i potęga, i chwała na wieki.] Amen.

Pozdrowienie Anielskie, Zdrowaś Maryjo:

Zdrowaś Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą. Błogosławionaś Ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota Twojego, Jezus. Święta Maryjo, Matko Boża, módl się za nami grzesznymi, teraz i w godzinę śmierci naszej. Amen.

Gloria Patri, Chwała Ojcu

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze, i na wieki wieków. Amen.

Anioł Pański

Anioł Pański zwiastował Pannie Maryi. I poczęła z Ducha Świętego. Oto ja Służebnica Pańska. Niech mi się stanie według słowa Twego. Słowo Ciałem się stało. I zamieszkało między nami. Módl się za nami święta Boża Rodzicielko, abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.

Pod Twoją obronę

Pod opiekę Twojego miłosierdzia uciekamy się, o Bogarodzico. Nie odrzucaj próśb, [które do Ciebie zanosimy]w naszych potrzebach, lecz zachowaj nas od niebezpieczeństwa, [Ty] jedynie czysta i błogosławiona. Amen.

Memorare (Pomnij, o Najświętsza Panno Maryjo)

Pomnij, o Najświętsza Panno Maryjo, że nigdy nie słyszano, abyś opuściła tego, kto się do Ciebie ucieka, Twej pomocy wzywa, Ciebie o przyczynę prosi. Tą ufnością ożywiony, do Ciebie, o Panno nad pannami i Matko, biegnę, do Ciebie przychodzę, przed Tobą jako grzesznik płaczący staję. O Matko Słowa, racz nie gardzić słowami moimi, ale usłysz je łaskawie i wysłuchaj. Amen.

Komentarze

Henryk22 listopad, 2021Dziękuję za ten wpis, mam już upatrzony nieśmiertelnik i chyba sobie też jedną z proponowanych modlitw umieszczę z takim krzyżem w środku.
Leona01 kwiecień, 2022Dzięki za podpowiedzi z modlitwami. Dzięki temu wpisowi udało mi się d=stworzyć swój własny pomysł na grawer na nieśmiertelnik.

Nowy komentarz

Klero 2022