Klero
Biżuteria męska w religijnym wydaniu.

Bransoletki z cytatem z Pisma Świętego

paź 272020

undefined
Biżuteria religijna to symbol, który daje nam wiarę, nadzieję na lepsze, otuchę. To drobiazg, który wzmacnia nas od środka. Człowiek od wieków otaczał się talizmanami i symbolami wiary. Czasami potrzebujemy tego naszego, prywatnego i jedynego, magicznego drobiazgu, by poczuć się lepiej i uśmiechnąć się od ucha do ucha.

Religijnymi talizmanami mogą być mały krzyżyk, medalik, różaniec lub inny rodzaj biżuterii w wygrawerowanymi symbolami. Biżuteria religijna to nie tylko łańcuszki z zawieszkami, to także bransoletki, nieśmiertelniki, paski i naszyjniki. Praktycznie na każdym z nich można wygrawerować cytat, słowa, symbol czy grafikę.

Co to jest biżuteria religijna?

Biżuteria to ozdoby, które noszą zarówno kobiety jak i mężczyźni. Współcześnie już nie ma podziału i wykluczeń. Bransoletki, zawieszki, breloki i kolczyki uwielbiają obie płcie. Dwadzieścia czy trzydzieści lat temu za biżuterię religijną uznawano jedynie krzyżyki na łańcuszku, różańce i medaliki z wizerunkiem Matki Boskiej. Dzisiaj wiele się zmieniło. Moda roztacza przed nami wiele możliwości i prezentuje coraz to nowe rozwiązania. Ale jaka biżuteria religijna jest obecnie na topie?

Nowoczesne bransoletki z modlitwą, cytatem, grafiką

No właśnie co jest teraz modne? Czego należy szukać? Co można podarować na prezent z okazji Bierzmowania czy Pierwszej Komunii Świętej? Możliwości jest wiele. W ostatnich latach dużą furorę robią bransoletki ze stali, skóry lub kauczuku z wygrawerowaną modlitwą, wizerunkiem Ojca Świętego, cytatem z Pisma Świętego lub z artystycznym krzyżem. Na bransoletkach można wygrawerować praktycznie wszystko co tylko sobie zapragniesz. W sklepach internetowych z męską biżuterią i biżuterią pod grawer znajdziesz setki modeli bransoletek i zawieszek z możliwością indywidualnego znakowania. Grawerowanie laserowe otwiera drzwi do indywidualnych i niepowtarzalnych projektów biżuterii, także tej religijnej.

Co wygrawerować – religijne cytaty

Na bransoletce możesz umieścić swoją ulubioną modlitwę lub jej fragment. Mogą być to też słowa Jana Pawła II, może być to także cytat z Biblii. Modlitwa o pogodę ducha, Modlitwa o pokój serca, Modlitwy do św. Andrzeja Boboli, Aniele Boży czy Ojce Nasz to tylko niektóre z modlitw, które mogą ozdobić Twój nadgarstek. Cytaty z Pisma Świętego będą niosły nadzieję, radość i pokój:

“Cierpliwy do czasu dozna przykrości, ale później radość dla niego zakwitnie.” Syr 1, 23

“O nic się już zbytnio nie troskajcie, ale w każdej sprawie wasze prośby przedstawiajcie Bogu w modlitwie i błaganiu z dziękczynieniem! A pokój Boży, który przewyższa wszelki umysł, będzie strzegł waszych serc i myśli w Chrystusie Jezusie.” Flp 4, 6-7

„Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą”

“Niech się nie trwoży serce wasze. Wierzycie w Boga? I we Mnie wierzcie!” J 14,1

“Pan podtrzymuje wszystkich, którzy padają, i podnosi wszystkich zgnębionych.” Ps 145, 15

“Wszystkie troski wasze przerzućcie na Niego, gdyż Jemu zależy na was.” 1 P 5, 7

Jeżeli zatem potrzebujesz małego, osobistego drobiazgu, który doda Ci otuchy, nadziei to bransoletka męska z modlitwą, cytatem lub wizerunkiem Świętego będzie tutaj idealna.

Komentarze

Krystyna01 listopad, 2020W obecnym czasie pandemii, każdy taki gadżet powoduje zwiększenie naszej nadziei na lepsze jutro. Gdy patrzysz na krzyżyk lub cytat Ojca Świętego lub słowa Jezusa to od razu napawasz się miłością. jest jak najbardziej za takimi gadżetami wspierającymi naszą wiarę.
Kris07 październik, 2021Od kilku lat mam bransoletkę z wygrawerowanym cytatem Ojca Świętego. Jest dla mnie czymś wyjątkowym, to taki mój mały talizman. Wierzę, że chroni mnie przed złem.
Lena21 październik, 2021Dziękuję ślicznie za taki fajny artykuł i podpowiedzi. Ułatwiło mi to bardzo poszukiwania prezentu dla mojego dziadka.
Ryś28 październik, 2021Ja też chcę mieć taką bransoletkę. Już podesłałem link dla mamy, może kupi mi na gwiazdkę.
Ryś28 październik, 2021Ja też chcę mieć taką bransoletkę. Już podesłałem link dla mamy, może kupi mi na gwiazdkę.

Nowy komentarz

Klero 2022