Klero
Biżuteria męska w religijnym wydaniu.

Prezent dla chłopca na Pierwszą Komunię Świętą

maj 302019

Prezent na Pierwszą Komunię Świętą
Maj i czerwiec to miesiące, w których najczęściej dzieci w wieku 8-9 lat przystępują do Pierwszej Komunii Świętej. To jeden z sakramentów w religii katolickiej. Podczas mszy dzieci zgodnie z wyznawaną przez siebie i rodziców wiarą

przyjmują po raz pierwszy Eucharystię i wierzą, że jest to prawdziwe ciało i krew Jezusa Chrystusa pod postacią chleba.

Pierwsza Komunia Święta, pomijając przesłanie związane z wiarą, dzieciom kojarzy się zwłaszcza z fajnymi prezentami. To pierwsza i najważniejsza dla większości dzieci atrakcja tego święta. Obecnie kupno prezentu na Komunię Świętą nie należy do najłatwiejszych. I to nie z problemu dostępności produktów czy zabawek, ale wręcz odwrotnie, z natłoku komunijnych propozycji.

Bransoletki na prezent dla chłopca na komunię świętą

Prezent dla chłopca na Komunię Świętą to nie lada wyzwanie biorąc pod uwagę, że większość dzieci ma wszystko na wyciągnięcie ręki. Tutaj nie będziemy pisać o prezentach za tysiące. Pominiemy kłady, konsole czy motory. Skupimy się na drobnych prezentach podarowanych prosto z serca. Pamiętajmy, że prezenty na Komunię Świętą nie są po to by pokazać zasobność portfela rodziny, ale po to by na przyszłe lata została drobna i dyskretna pamiątka, którą dziecko weźmie do ręki, przeczyta dedykację i wspomni ten dzień.
Brabnsoletka z grawerem modlitwy

Pomysł na dyskretny i modny prezent dla chłopca

Z prezentami dla dziewczynki nie ma większego problemu, ale znalezienie dla chłopca tego odpowiedniego podarunku jest nieco większym wyzwaniem. Chociaż i pod tym względem rynek prezentów dla mężczyzna zaczyna się rozkręcać. Dzisiaj zaproponujemy Wam prezenty, o których być możesz słyszeliście, ale nie przyszło, by Wam do głowy by kupić je właśnie z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Mówimy tutaj o męskiej biżuterii. Tak! Obecnie młodzi chłopacy również śledzą modę i lubią wyglądać dobrze i elegancko. Możemy zobaczyć u nastolatków męskie bransoletki na nadgarstkach lub fajne i nowoczesne zawieszki męskie. Męska biżuteria może być jednocześnie ciekawą ozdobą codziennego ubioru, jak również piękną pamiątką na długie lata z tego wyjątkowego dnia.

Bransoletka z fragmentem modlitwy

Jaka biżuteria będzie idealna dla nastolatka?

Musimy pamiętać, że chłopiec w wieku nastu lat ciągle rośnie. Weźmy to pod uwagę również kupując mu bransoletkę czy wybierając nieśmiertelnik lub krzyżyk. Obecnie jest wiele modeli z możliwością regulacji długości. Na prezent warto wybrać coś bardziej neutralnego. Bransoletkę lub zawieszkę, która będzie odpowiednia dla nastolatka jak i dwudziestolatka. Są setki modeli do wyboru. Mogą być to bransoletki na skórzanym pasku z matowym, gładkim elementem pod grawer, mogą być to również bransoletki wykonane w całości ze stali nierdzewnej 316L. Zawieszek też mamy bardzo dużo. Począwszy od tradycyjnych nieśmiertelników, po zawieszki w różnych kształtach 3D.

Prezent dla chłopca na Komunię – podarunek z grawerem

Prezent w postaci męskiej biżuterii jest dość nietypowym i jednocześnie odważnym podarunkiem. Biżuteria może być jednocześnie piękną pamiątką z tak ważnego dla dziecka dnia. Na biżuterii można wykonać spersonalizowany grawer w postaci tekstu lub grafiki. Na stalowym elemencie możemy zamieścić dedykację z podpisem lub datą, można również wygrawerować cytat z Biblii lub fragment modlitwy. Tutaj pomysł zależy tylko i wyłącznie od osoby, która prezent wybierze. Grawer można umieści na zewnątrz biżuterii tak, by był widoczny podczas noszenia lub wykonać go pod spodem, wówczas bardziej osobisty tekst lub wyznanie będzie dostępne tylko dla osoby obdarowanej.

Bransoletka lub zawieszka na prezent dla chłopca to ciekawy i bardzo nowoczesny pomysł. Obecnie młodzież otwiera się na nowości i interesuje się modą bardziej niż jeszcze kilkanaście lat temu. Nowinki ze świata mody nie są im obce, a ozdoby do odzieży w postaci męskiej biżuterii chętnie są zakładane przez młodych chłopaków.

 

Komentarze

Agnieszka 16 maj, 2021Poproszę o cenę bransoletki dla chlopva z grawerem cytatem. Jaki jest czas oczekiwania?
Ryszard21 październik, 2021A ja wybrałem taką bransoletkę i zakupiłem dla wnuka z okazji Bierzmowania. Był bardzo zadowolony, ja również. Czego teraz nie wymyślą.

Nowy komentarz

Klero 2016