Klero
Biżuteria męska w religijnym wydaniu.

Spinki do mankietów to nowoczesny i elegancki dodatek do odzieży

maj 092019

Spinki do mankietów z grawerem
Męska biżuteria zmienia się na przestrzeni lat. Raz były modne minimalistyczne wzory, a raz obfite w zdobienia modele. Raz spinki do mankietów a raz długie kolczyki. Kiedyś biżuteria była zarezerwowana tylko dla mężczyzn, później była domeną kobiet.

Dzisiaj w modzie wszystko jest możliwe, a biżuterię może nosić każdy niezależnie od płci. XXI wiek to wiek kreatywności i dużych możliwości w świecie mody.

Jeszcze trzydzieści czy czterdzieści lat temu nie do pomyślenia było, że mężczyzna nosi bransoletki czy kolczyki. Wynikało to także z braku dostępności takiej biżuterii na rynku. Jedynymi ozdobami zarezerwowanym dla mężczyzn były spinki do mankietów oraz spinka do krawata, a i o te było ciężko.

Dzisiaj spinki do mankietów to eleganckie i nowoczesne dodatki do odzieży dostępne dla każdego i na każdą kieszeń. W dobie internetu są na wyciągnięcie ręki, a i z koszulami dopasowanymi pod spinki także nie ma problemu. Ale zastanawiasz się jakie spinki do mankietów noszą obecnie panowie? Na jakie okazje je nakładają? Które modele są modne, a które wyszły już z obiegu?

Spinki do mankietów to nowoczesna biżuteria męska

Obecnie spinki do mankietów to nie tylko klasyczne modele w owalnym czy prostokątnym kształcie. Oczywiście i te są często w ofercie sklepów z markową męską biżuterią. Ale coraz częściej w męskich stylizacjach pokazują się bardziej fikuśne i ciekawe modele przyciągające wzrok. Możemy znaleźć te w kształcie jelenia, w kształcie noży szefa kuchni, Znaku Zodiaku lub w postaci logo naszego ulubionego bohatera z kreskówki. Ale gdzie takie spinki można założyć? Bo klasyczne nadają się na bardziej wytworne kolacje i bale. A te fikuśne i śmieszne? Co z nimi?
Grawerowane spinki do mankietów

Eleganckie spinki do mankietów tylko na bal lub wesele?

Spinki do mankietów można założyć nie tylko na wesele lub ślub. Oczywiście to podstawowe imprezy, na których nie wyobrażamy sobie stroju męskiego bez spinek do mankietów. Tutaj wybierzemy te klasyczne z lekkimi zdobieniami. A te w kształcie logo Batmana lub Supermena czy ekierki? Te można założyć na mniej oficjalne okazje takie jak kolacja z rodziną w restauracji, jak wyjście do teatru, jak wieczór kawalerski czy spotkanie biznesowe.

Nietypowe i robione na indywidualne zamówienie spinki do mankietów

Obecnie w modzie są także spinki z indywidualnym grawerem. Dzięki laserowemu grawerowaniu możemy mieć spinki męskie takie jak chcemy. Nie trzeba ograniczać się do tego co oferują nam marki biżuteryjne. Na gładkich blaszkach w dowolnym kształcie możesz wygrawerować tekst, inicjały lub ulubioną grafikę. Możesz mieć spinki ze smokiem, krzyżem, nowoczesnym tribalem.

Z jakiego materiału wybrać spinki do mankietów?

Obecnie dużym zainteresowaniem cieszą spinki do mankietów wykonane z mosiądzu lub stali nierdzewnej. Są w przystępnej cenie, a materiały te dają duże możliwości w zdobieniu spinek. W porównaniu ze srebrem nie śniedzieją i nie wymagają specjalnej pielęgnacji. Można je dostać w każdym sklepie internetowym z męską biżuterią. Nie musisz przepłacać w galeriach handlowych ani przeciskać się w tłumie podczas weekendu. Można zasiąść wygodnie w fotelu i cieszyć się tysiącami modeli na wyciągnięcie ręki.

Jak widzisz spinki do mankietów nie są to tylko ozdoby na specjalne okazje. To modny i elegancki dodatek do odzieży również na co dzień. Mężczyzna w spinkach wygląda dostojnie i elegancko. Spróbuj wybrać te odpowiednie i ciesz się nimi podczas kolacji z ukochaną lub spotkania w gronie znajomych.

Komentarze

Kacha09 maj, 2019Kupiłam kiedyś spinki do mankietów z grawerem dla ojca. Był to prezent trafiony w samo sedno, bo ojciec uwielbia ładnie wykonane spinki męskie. Grawer wybrałam na jednej spince s=znak zodiaku a na drugiej inicjały. Wyszły rewelacyjnie!
Seba16 maj, 2019Ja ma spinki do mankietów z krzyżykami. Dostałem jako podarunek na Boże narodzenia. jestem księdzem i takie ozdoby mojej wiary stanowią numer jeden na co dzień.
Janka30 maj, 2019A ja kupiłam spinki z fragmentem z Biblii na prezent dla mojego wujka. Był bardzo zadowolony i teraz jaki jego odwiedzam to stoją w ozdobnym pudełeczku w kredensie w głównym miejscu dziennego pokoju :) Więc spinki nie muszą być tylko biżuterią noszoną, ale można je kupić jako statuetkę.
Hbs01 listopad, 2020Fajne te spinki. Podobają mi się te czarne. Chciałabym kupić takie dla mojego faceta. Ale gdzie takie znajdę?
Zubiro01 listopad, 2020Duży wybór spinek do mankietów znajdziesz w sklepie online na: https://zubiro.com/spinki-do-mankietow

Nowy komentarz

Klero 2016