Klero
Biżuteria męska w religijnym wydaniu.

Biżuteria religijna prezent z okazji Mikołajek

lis 282018

Nieśmiertelniki religijne z grawerem
Mikołajki to święto, na które czekają nie tylko dzieci. Dorośli też marzą w tym dniu o drobnym upominku. Kupno prezentu dla kobiety to obecnie nie problem, ale jeżeli chodzi o mężczyznę to można mieć małą zagwozdkę. Były już te tradycyjne takie jak skarpetki czy maszynka do golenia. Może w tym roku coś bardziej osobistego i religijnego? A co powiesz na zawieszkę męską w formie krzyżyka lub medalika?

Biżuteria religijna dla mężczyzn to już nie tylko te małe i klasyczne krzyżyki. Obecnie można znaleźć w ofercie sklepów internetowych nowoczesną męską biżuterię w dość nietypowych kształtach. Mikołajki? To może być świetna okazja do podarowania właśnie takiego prezentu zwłaszcza jeśli chłopak, mąż lub syn przywiązują wagę do swojej wiary i religii.

Bizuteria religijna męska

Jaką biżuterię religijną wybrać na prezent dla chłopaka?

Tutaj jest szerokie pole do popisu. Jak już wspomnieliśmy obecnie nie tylko tradycyjne, małe i gładkie krzyżyki można znaleźć w ofercie sklepów. Te z męskimi dodatkami oferują nam medaliki, nieśmiertelniki z modlitwą czy zawieszki z wizerunkiem Jezusa lub Jana Pawła II. Biżuteria ze stali jubilerskiej jest bardzo praktyczna i modna w ostatnim czasie. Stal 316L jest też idealna w codziennym użytkowaniu, ponieważ nie rdzewieje, nie śniedzieje i nie uczula. Właśnie dlatego mężczyźni pokochali biżuterię wykonaną ze stali chirurgicznej. Biżuterię religijną w formie zawieszek nie trzeba obecnie skrywać pod koszulką. Można ją traktować jako ozdobę do codziennego ubioru. Zawieszkę medalik z naniesioną modlitwą „Ojcze Nasz” z ozdobnym krzyżykiem pośrodku możesz nosić na koszulce lub kardiganie. Nowoczesne krzyże to nie tylko te tradycyjne, ale takie które mają w sobie coś nietypowego, coś współczesnego. Dodatkowo mogą być ozdobione cyrkoniami, karbonem lub kolorową emalią. Są też takie, które łączą w sobie funkcje użytkowe np. krzyż z gwizdkiem, który naprawdę gwiżdże. Obok zawieszek możemy znaleźć również bransoletki religijne. To eleganckie modele z krzyżami, krucyfiksami i innymi motywami religijnymi. Mogą być skórzane, stalowe lub kauczukowe.

Biżuteria religijna z Twoim grawerem.

Jeżeli szukasz podarunku bardziej indywidualnego to jak najbardziej możesz skorzystać z opcji grawerowania na biżuterii. Laserowe grawerowanie daje obecnie nieskończone możliwości. Dzięki temu możesz mieć bransoletkę lub zawieszkę jaką tylko sobie wymarzysz. Możesz zamieścić na niej twarz Jezusa, dowolny krzyż, fragment ulubionej modlitwy w dowolnym języku. Tutaj praktycznie nie ma ograniczeń. Biżuteria religijna stanowi dobry pomysł na prezent dla chłopaka w każdym wieku.

Biżuteria religijna obecnie stanowi modny dodatek do męskich stylizacji. Nie jest to już tylko osobista biżuteria, którą mężczyźni noszą pod koszulką przy piersi. To nowoczesne zawieszki i bransoletki, które pełnią również funkcje ozdobne. Możesz wybrać na Mikołajkowy prezent tą gotową lub samodzielnie zaprojektować grawer na bransoletce lub zawieszce.

Komentarze

Kasia M.25 kwiecień, 2019Oczywiście, że biżuteria religijna to ciekawy pomysł na prezent również na Mikołajki, Dlaczego nie? Jeżeli ktoś jest dość wierzący to krzyżyk czy fajny medalik z matką Boską będzie ok. Ja ostatnio zrobiłam mojemu mężowi prezent w postaci bransoletki sznurkowej z obrazkiem Jezusa Chrystusa. Zresztą i ja i mąż lubimy nosić takie symbole wiary naszej.
Olga02 maj, 2019Uwielbiam takie pomysły na prezent. Ten artykuł zainspirował mnie do zrobienia dla mojego faceta fajnego prezentu w postaci nieśmiertelnika z grawerem.

Nowy komentarz

Klero 2022