Klero
Biżuteria męska w religijnym wydaniu.

Nieśmiertelniki męskie jako modna biżuteria z grawerem

kwi 202022

niesmiertelniki-meskie-z-grawerem

 

Mężczyźni uwielbiają modne i eleganckie dodatki biżuteryjne. Biżuteria to już nie tylko domena kobiet. Widzimy na ulicach polskich miast elegancko ubranych facetów z fajnymi koralikowymi i skórzanymi bransoletkami na nadgarstkach. Na szyjach mają zwieszone nowoczesne wisiorki na łańcuszkach lub skórzane rzemyki z zawieszkami. Grube łańcuchy w czarnym i złotym kolorze także powróciły do męskich stylizacji. A co z nieśmiertelnikami?

One także przeżywają współcześnie swój renesans.

Nieśmiertelniki męskie to już nie tylko ozdoby jakie kojarzymy z wojska. Oczywiście te tradycyjne, czyli dwie blaszki złączone ze sobą krótkim łańcuszkiem i zabezpieczone gumką także przewijają się w męskich stylizacjach. Współczesne nieśmiertelniki męskie przybierają z roku na rok coraz to ciekawsze formy. Małe, średnie, duże, pojedyncze, podwójne, złote, czarne czy wielokolorowe – każde można znaleźć w ofercie sklepów z męską biżuterią.

Jakie są współczesne nieśmiertelniki męskie?

Większości z Was pojęcie nieśmiertelnik kojarzy się z wojskiem. Słusznie, bo to właśnie w wojsku nieśmiertelniki mają swój początek. To Amerykanie jako pierwsi wyprodukowali nieśmiertelniki na potrzeby swojej armii. Od tej chwili minęło grubo ponad 100 lat i nieśmiertelniki przeniknęły do świata mody - męskiej mody i zagościły tutaj na stałe. Obecnie nieśmiertelniki męskie to nie tylko dwie złączone ze sobą blaszki. To tabliczki z miejscem na grawer ozdobione często nowoczesnymi motywami. Złote, czarne i srebrne – to najchętniej wybierane obecnie przez mężczyzn. Stal nierdzewna z której obecnie są wykonywane daje dużo możliwości. Przede wszystkim umożliwia naniesienie oryginalnych grafik i tekstów w formie spersonalizowanego graweru.

Nieśmiertelniki z grawerem – co wygrawerować?

Nieśmiertelniki aż proszą się o grawer. Same gładkie blaszki są bezosobowe. Dlatego właśnie warto je spersonalizować poprzez naniesienie na nie swojej własnej grafiki, tekstu lub obrazka. Zastanawiasz się co wygrawerować na nieśmiertelniku? Tutaj wszystko zależy od Ciebie. Jeżeli nieśmiertelnik ma pełnić funkcję ozdobą to możesz skusić się na nowoczesny tribal lub grafikę z motywem roślinnym lub zwierzęcym. Ten jedyny i skrojony na Twoje potrzeby nieśmiertelnik z grawerem znajdziesz w ofercie zubiro: https://zubiro.com/niesmiertelnik-z-grawerem

Nieśmiertelnik jako talizman i medyczna blaszka

Jeżeli nieśmiertelnik ma być osobistym talizmanem, który pomoże Ci w codziennych trudnych sytuacjach to warto nanieść na niego cytat, motto lub słowa znanej osoby np. Papieża Jana Pawła II, ulubionego pisarza, artysty lub Twojego guru. A może nieśmiertelnik ma pełnić funkcję ratującą życie. Jesteś diabetykiem, alergikiem lub przyjmujesz na stałe leki? Zawsze możesz stworzyć z nieśmiertelnika swoją medyczną kartę, na której zamieścisz nazwę choroby, nazwy przyjmowanych leków, kontakty do lekarza lub rodziny.

Nieśmiertelnik męski może być fajnym urozmaiceniem ubioru. Może wnieść odrobinę luzu do stylizacji. Jednak to nie wszystko. Nieśmiertelniki z grawerem będą pełniły także funkcję nośników ważnych informacji. Mogą pomóc w uratowaniu życia osobie cierpiącej na przewlekłe choroby. Mogą być także osobistą kartką, która podniesie na duchu w ważnej chwili. Jeżeli potrzebujesz więcej inspiracji oraz informacji to bez wątpienia wpadaj na blog sklepu internetowego zubiro.com: https://zubiro.com/blog/niesmiertelnik-z-grawerem-na-prezent-dla-mezczyzny

 

 
 

Komentarze

Kamil20 kwiecień, 2022Piękne te nieśmiertelniki. Ogólnie to szukam obecnie jakiegoś większego właśnie pod grawer modlitwy.
Maria02 maj, 2022Nieśmiertelniki to fajna sprawa. Można je wykorzystać nie tylko jako biżuterię. To taki dobry pomysł na prezent i zamieszczenie życzeń zamiast kartki urodzinowej. Bo nie wiemy czy osoba dla której wykonamy nieśmiertelnik go założy ale chociaż będzie mieć pamiątkę np. z Komunii lub z Bierzmowania.
Seba12 maj, 2022Dokładnie takiego nieśmiertelnika szukałem, bo chciałem wygrawerować na nim długą modlitwę i w zubiro znalazłem. Fajna firma, szybko wykonana usługa. Modlitwa w całości się zmieściła z dwóch stron na czarnym nieśmiertelniku.Wygląda to świetnie.
Róża31 maj, 2022Nieśmiertelniki to zawsze się sprawdzą na prezent dla chłopaków. My z okazji Dnia Mężczyzny zrobiłyśmy prezenty dla chłopaków z klasy i byli zadowoleni. Ale dla każdego wygrawerowaliśmy co innego, żeby nie mieli takich samych :)

Nowy komentarz

Klero 2022