Klero
Biżuteria męska w religijnym wydaniu.

Symbole religijne pod grawer

paź 282021

undefined
Biżuteria religijna to nie tylko różańce, krzyżyki na łańcuszku czy pierścionki w kształcie dziesiątek. Nowoczesna biżuteria religijna przybiera coraz to piękniejsze kształty. Współcześnie biżuterią religijną może być praktycznie wszystko, począwszy od bransoletek, a skończywszy na kolczykach. Symbole religijne mogą ozdobić każdy rodzaj biżuterii.

Dzisiaj skupmy się na nowoczesnej biżuterii dla mężczyzn. Tak! Mężczyźni noszą obecnie biżuterię nawet częściej niż panie. To właśnie faceci często kreują najnowsze trendy w modzie i w dodatkach do odzieży. Widzimy na ulicy, w biurze, w pracy lub w szkole chłopaków z fajnymi bransoletkami na nadgarstkach lub zawieszkami na szyi. Każdy rodzaj biżuterii może zawierać symbole religijne.

Na jakiej biżuterii można wygrawerować symbole religijne?

Tutaj nie ma ograniczeń. Jak już wcześniej wspomnieliśmy można nanieść symbole religijne na bransoletkę, sygnet, nieśmiertelnik, zawieszkę lub nawet spinki do mankietów. Taka biżuteria z powodzeniem może zastąpić tradycyjny krzyżyk, a jednocześnie będzie nowoczesną ozdobą codziennego ubioru.
undefined

Bransoletki – najbardziej lubione przez panów

Jeżeli chodzi o mężczyzn i biżuterię jaką noszą, to zdecydowanie do gustu przypadły im bransoletki. Podbiły serca panów. Obok ulubionego zegarka z którym tak ciężko się rozstać, duża część mężczyzn nakłada właśnie bransoletki. Są to modele na skórzanym lub kauczukowym pasku, koralikowe lub całe wykonane ze stali. Wybór zależy tylko i wyłącznie od gustu, bo oferta online z męską biżuterią jest nadzwyczaj szeroka.
undefined

Symbole religijne pod grawer

W ofercie sklepów z męską biżuterią można znaleźć setki modeli przygotowanych specjalnie pod indywidualny grawerunek. Na blaszkach bransoletek, nieśmiertelników, klipsów do banknotów, brelokach i zawieszek można wykonać dowolny grawer. Ale zastanawiasz się jaki symbol wybrać? Co będzie odpowiednie na biżuterię religijną? Symbole religijne pod grawer to nie tylko krzyżyki, chociaż i ich wybór zaskakuje. Sam zobacz:
undefined
Wśród grafik znajdziesz także chrześcijańską rybkę, postać Jezusa Chrystusa, krucyfiksy, papieża Jana Pawła II lub krzyże ze skrzydłami. Bez wątpienia grafik, którymi możesz ozdobić biżuterię jest wiele. Może być to także Twoja indywidualna grafika lub narysowany przez Ciebie obrazek. Taka biżuteria będzie nie tylko ozdobą, ale Twoim osobistym talizmanem.

Komentarze

Jerzy28 październik, 2021Mam zawieszkę z wygrawerowanym krzyżykiem. Sam go znalazłem w necie, wysłałem do wygrawerowania i muszę przyznać, że chyba już 5 lat minęło, a dla mnie do tej pory zawieszka jest ważna i jak nie noszę, to trzymam blisko łóżka.
Janka22 listopad, 2021Jezus piękny na tym nieśmiertelniku jest. Niedługo mój chrześniak będzie mieć komunię, więc taki drobiazg na pewno mu sprawię na prezent.

Nowy komentarz

Klero 2022